Kandidatai

Kandidatai

Kas gali būti mūsų kandidatais?

Amrop kandidatai yra aukščiausios ir viduriniosios grandies vadovai bei aukštos kompetencijos specialistai.

Ieškodami naujų iššūkių kai kurie jų šiandien yra pasirinkimo kryžkelėje. Daugelis kandidatų yra dirbantys bei turintys aukštas atsakomybes šiandieniniame versle, tačiau, būdami smalsūs bei neturėdami išankstinio nusistatymo, jie domisi įvairiais darbo rinkos pasiūlymais ir yra pasirengę aptarti naujas galimybes.

Kaip elgiamės kandidatų atžvilgiu?

Bendraudami su kandidatais mes vadovaujamės tais pačiais principais kaip ir bendraudami su klientais, t.y. laikomės konfidencialumo įsipareigojimų, bendraujame taktiškai ir su visapusiška pagarba. Tikėtina, tai yra priežastis, dėl ko daugelis mūsų kandidatų tampa vėlesniais mūsų klientais.

Mūsų duomenų bazės yra uždara sistema, prieinama tik konsultantams. Klientams teikiame informaciją apie kandidatus tik gavę pačių kandidatų sutikimą.

Kodėl naudinga tapti mūsų kandidatu?

Būti mūsų duomenų bazės kandidatu reiškia, kad esate potencialus kandidatas Amrop konsultantų vykdomuose vietiniuose ir tarptautiniuose vadovų paieškos projektuose.

Mes teiksime tik geriausiai Jūsų patirtį, kompetencijas ir karjeros lūkesčius atitinkančius pasiūlymus.

Kaip tapti Amrop duomenų bazės kandidatu?

Siunčiant CV elektroninio pašto adresu: vilnius@amrop.com

Galima naudoti Amrop1440511090_icon-136-document-edit CV formą.

Jūsų pateiktas CV ir kiti duomenys bus laikomi konfidencialia informacija ir neatskleidžiami tretiesiems asmenims, išskyrus duomenų naudojimą vadovų paieškos procesuose.