Apie mus

Amrop yra pasaulinis vadovų paieškos tinklas pagrįstas konteksto žinojimu. Mes padedame savo klientams kurti jų verslą surasdami ateities lyderius – sėkmingiausius talentus gebančius dirbti skirtingose pasaulio rinkose.

1. Konteksto žinojimas

Sugebėjimas suvokti kontekstą reiškia, kad mes gerai suprantame vietinės rinkos sąlygas, kurios gali turėti įtakos tiek klientams, tiek kandidatams. Mes žinome, kaip veikti esant atitinkamoms sąlygoms konkrečioje rinkoje. Mūsų klientai turi galimybę gauti naujausią informaciją apie rinkas, esamus talentus ir kandidatų lūkesčius. Galime ieškoti talentų visame pasaulyje bei turime gerą skirtingų verslo sričių patirtį, kuri yra ypatingai svarbi vykdant paiešką. Veikdami iš 84 biurų 57 šalyse, žinome pasaulio rinką kaip vietinę aplinką.

2. Patyrę žmonės

Mes tikime, kad visi klientai nusipelnę kiekvienoje paieškoje dirbti su labiausiai patyrusiais partneriais. Partneriais, turinčiais geras verslo srities žinias bei aukštą reputaciją vietinėse rinkose. Partneriais, turinčiais įžvalgą surasti ir sudominti geriausius talentus vietinėse rinkose. Mes dirbame lanksčiai, pritaikydami savo procedūras pagal klientų poreikius. Amrop partneriai yra tiesiogiai atsakingi už vadovų paieškas konkrečiose rinkose, todėl esame suinteresuoti ilgalaikės partnerystės perspektyva su kiekvienu klientu. Patyrę Amrop partneriai glaudžiai dirba su klientais užtikrindami, kad jiems bus surasti geriausi vadovai, labiausiai tinkantys pagal klientų verslo specifiką, ieškomų pozicijų reikalavimus ir kompanijų kultūrą.

3. Globalus tinklas

Mūsų globalaus tinklo struktūra suteikia visiems klientams ir kandidatams galimybę naudotis mūsų žiniomis ir patirtimi. Mes veikiame greitai ir veiksmingai pagal konkrečius kiekvieno kliento poreikius, esame nevaržomi nelanksčių hierarchinių struktūrų.

Mus vienija konteksto žinojimu pagrįsta vadovų paieška, apimanti vieningas vertybes, standartus bei procesus, ir tuo pačiu atspindinti unikalias vietinių rinkų aktualijas visame pasaulyje. Mūsų žmonės gerai žino rinkas, kuriose veikia ir yra pilnai atsakingi už vadovų paiešką jose. Taigi, mūsų veiklos apimtis platesnė nei kitų globalių paieškos kompanijų.

Kad ir kur Jūs bebūtumėte, Jūs esat mūsų tinklo dėmesio centre.