Eglė Danilevičiūtė

Konsultantė Vilnius, Lietuva egle.danileviciute@amrop.com +370 5 266 0864

Konsultantė Eglė Danilevičiūtė prie Amrop komandos Vilniuje prisijungė ir savo karjerą vadovų paieškoje pradėjo 2016-ųjų rugsėjį.

Iki tol savo profesinę karjerą Eglė vystė rinkodaros, pardavimų ir žmogiškųjų išteklių valdymo srityse lyderiaujančiose mažmeninės prekybos ir informacinių technologijų kompanijose Lietuvoje, Latvijoje ir Bulgarijoje. Dirbdama užsienio rinkose, Eglė įgijo vertingų žinių ir patirties verslo vystymo ir komercijos srityse “verslas klientui” (B2C) segmente bei išugdė gebėjimus analizuoti ir vertinti naujas mažmeninės prekybos rinkas. Darbas tarptautinėje verslo aplinkoje padėjo Eglei tobulinti tarpkultūrinius žmogiškojo kapitalo valdymo ir vystymo, komunikacijos ir tarpasmeninius gebėjimus ir kompetencijas bei atvėrė galimybes plačiai suprasti verslą įvairiose rinkose. Vystydama organizaciją nuo jos įkūrimo iki daugiau nei 400 žmonių komandos, Eglė įgavo vertingos patirties visose žmogiškųjų išteklių valdymo srityse.

Eglė baigė Lietuvos Edukologijos Universiteto socialinių mokslų bakalauro studijas bei įgijo Mokytojo kvalifikaciją. Ji taip pat studijavo tarptautinę rinkodarą ir prekybą Vilniaus Universiteto Tarptautinio Verslo Mokykloje.

Eglė yra sertifikuota NLP praktikė ir yra baigusi Tarptautininės Koučingo Federacijos (ICF) Koučingo programą.

Eglė laisvai kalba lietuvių, anglų ir rusų kalbomis, bei turi latvių ir bulgarų kalbų pagrindus.

Laisvalaikiu Eglė mėgsta keliauti, skaityti  psichologinę literatūrą, važinėti riedučiais ir snieglente, slidinėti bei užsiimti joga. Per pastaruosius keletą metų ji aktyviai domisi, mokosi ir praktikuoja koučingą. Ji taip pat domisi interjero dizainu ir renginių organizavimu.